O NÁS

Krásná pleť je zdravá pleť.Pojem sebeláska je dnes slyšet z každé strany. A je tomu tak správně. Nejdřív musíme najít cestu sami k sobě, abychom začali zářit. 

Být krásné chceme být všechny. Pleť však vyžaduje speciální péči, která začíná u Vás doma a měla by pokračovat v kosmetickém salonu. Na pleť má vliv řada faktorů, mezi které patří genetika, životospráva, pobyt na slunci nebo kosmetika, kterou používáte každý den doma. Nejen tyto faktory ovlivňují stav, ve kterém se nachází Vaše pleť.

Snažím se jednat s každou klientkou individuálně. Proto mne neváhejte kontaktovat na emailu, sociálních sítích či mobilním telefonu. Jsem Vám k dispozici.

Abyste jen zářili. 

Vaše NikolaZákladem filozofie Essenté je skutečnost, že kosmetické přípravky by neměly mít pouze pěsticí a dekorativní účinky, ale měly by aktivně napomáhat ke zlepšování zdravého stavu a vzhledu pokožky. Volba aktivních látek a dalších složek jednotlivých přípravků kosmetiky Essenté, stejně jako jejich přesné poměry a výrobní postupy, jsou proto postaveny na nejmodernějších vědeckých poznatcích z oblasti kosmetologie a dermatologie.

 Kosmetika Essenté tak zcela naplňuje mezinárodní kritéria, která ji opravňují k tomu, aby byla označována výrazem kosmeceutikum, tedy všeobecně uznávaným označením pro nejvyšší kategorii kosmetických produktů.

Essenté je první profesionální kosmeceutickou značkou, jejíž celý vývoj i výroba probíhá na území České republiky. Právě díky domácímu vývoji a výrobě je možné tuto kosmetiku nabídnout českým zákazníkům za výhodnější ceny, než za jaké jsou zde prodávány obdobně kvalitní srovnatelně účinné přípravky z Německa, Francie, Itálie nebo USA.